ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATASEM 2020-2021 İKİNCİ DÖNEM KURS PLANLAMA LİSTESİ


KURS MERKEZİ KURS ALANI KODU KURS ADI BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ GÜNLERİ SAATLERİ KURS SURESİ
KUMLUCA KURS MERKEZİ KUYUMCULUK TEKNOLOJİSİ 6302 MİNECİ 10.03.2021 14.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 312
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ BAHÇECİLİK 6303 MEYVE AĞAÇLARINDA BUDAMA 15.03.2021 20.04.2021 PAZARTESİ-SALI 17:30-20:40 48
AKSEKİ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6304 LİDERLİK EĞİTİMİ 15.03.2021 24.05.2021 PAZARTESİ 18:00-20:20 32
FİNİKE KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6305 SULU BOYA RESİM 15.03.2021 28.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 16:00-20:50 300
SERİK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6306 RUSÇA A1 SEVİYESİ 24.03.2021 24.06.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 17:30-20:40 120
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ 6307 SÜRÜ YÖNETİMİ ELEMANI 22.03.2021 2.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA (18:00-20:20)-(17:30-20:40)-(18:00-20:20) 104
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6308 LİDERLİK EĞİTİMİ 22.03.2021 31.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 17:30-20:40 32
KALKAN KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6309 2-6 YAŞ ÇOCUK ELBİSE DİKİMİ 24.03.2021 12.04.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 10:00-14:00 61
DEMRE KURS MERKEZİ PAZARLAMA VE PERAKENDE 6310 EMLAK DANIŞMANLIĞI 1.04.2021 17.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 17:00-20:40 120
ELMALI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6311 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 29.03.2021 10.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 17:00-20:10 163
DEMRE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6312 TIĞ ÖRGÜ PARA KESESİ 31.03.2021 24.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:30-13:30 232
DEMRE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6313 DEKORATİF TABLO YAPIMI 20.04.2021 15.06.2021 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 14:00-18:00 136
ALANYA KURS MERKEZİ SAĞLIK 6314 İLK YARDIM 8.04.2021 22.04.2021 PERŞEMBE-CUMA 18:00-20:20 18
ALANYA KURS MERKEZİ SAĞLIK 6315 İLK YARDIM 16.04.2021 30.04.2021 PERŞEMBE-CUMA 16:30-20:30 18
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6316 GİRİŞİMCİLİK 1.04.2021 12.04.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 32
KUMLUCA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6317 ALMANCA A1 SEVİYESİ 30.03.2021 25.06.2021 SALI-ÇARŞAMBA-CUMA (17:00-20:10)-(18:00-20:20)-(18:00-20:20) 120
KUMLUCA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6318 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 29.03.2021 24.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 17:00-21:00 180
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6319 DİKSİYON 5.04.2021 28.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 17:00-20:10 40
AKSEKİ KURS MERKEZİ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ 6320 ARICILIK 29.03.2021 18.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE (18:00-20:20)-(18:00-19:30)-(18:00-19:30) 72
KUMLUCA KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6321 KADIN ÜST GİYSİLERİ DİKİMİ (PANTOLON - JEAN PANTOLON) 6.04.2021 21.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 248
KUMLUCA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6322 ELDE SUZENİ 13.04.2021 14.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 200
ALANYA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6323 TEMEL MAKYAJ 16.04.2021 23.06.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA (09:00-16:10)-(09:00-14:30) 176
İBRADI KURS MERKEZİ SAĞLIK 6324 İLK YARDIM 5.04.2021 9.04.2021 PAZARTESİ-SALI-PERŞEMBE-CUMA (13:00-17:00)-(13:00-15:20) 18
SERİK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6325 DİKSİYON 5.04.2021 27.04.2021 PAZARTESİ-SALI (17:00-21:00) 40
FİNİKE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6326 DEKORATİF EV AKSESUARLARI HAZIRLAMA 5.04.2021 2.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 11:00-16:10 226
FİNİKE KURS MERKEZİ AHŞAP TEKNOLOJİSİ 6327 SEDEF KAKMA 6.04.2021 15.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 11:00-16:10 272
İBRADI KURS MERKEZİ SAĞLIK 6328 GIDA VE SU SEKTÖRÜNDE ÇALIŞANLAR İÇİN HİJYEN EĞİTİMİ 7.04.2021 7.04.2021 ÇARŞAMBA 14:00-20:30 8
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ SAĞLIK 6329 GIDA VE SU SEKTÖRÜNDE ÇALIŞANLAR İÇİN HİJYEN EĞİTİMİ 19.04.2021 20.04.2021 PAZARTESİ-SALI 17:30-20:40 8
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6330 BATİK BOYAMA 15.04.2021 9.06.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 148
AKSU KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 5024 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 15.03.2021 25.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6195 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 16.02.2021 2.06.2021 SALI-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6196 RUSCA A1 SEVİYESİ 16.02.2021 15.06.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 136
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6197 RUSCA A1 SEVİYESİ 15.02.2021 18.06.2021 PAZARTESİ-CUMA 18:00-21:10 136
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YİYEEK İÇEEK HİZMETLERİ 6277 PASTACI ÇIRAĞI 18.02.2021 21.05.2021 PERŞEMBE-CUMA 16:00-20:00 124
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6270 DİKSİYON 40 SAAT 18.02.2021 19.03.2021 PERŞEMBE-CUMA 17:00-20:10 40
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 6271 GAZİANTEP MUTFAĞI 15.02.2021 20.07.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 17:00-20:10 264
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ SAĞLIK 6272 İLK YARDIM 15.02.2021 15.03.2021 PAZARTESİ 17:00-20:10 18
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6274 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 15.02.2021 24.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 17:00-20:10 163
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6275 AKRİLİK BOYA RESİM 18.02.2021 22.10.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 262
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6276 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 15.02.2021 16.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 136
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ PAZARLAMA VE PERAKENDE 6273 EMLAK DANIŞMANLIĞI 18.02.2021 3.06.2021 SALI-PERŞEMBE 17:00-20:10 120
KORKUTELİ KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6187 STİLİST EĞİTİMİ 15.02.2021 8.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 504
KORKUTELİ KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6232 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 16.02.2021 12.08.2021 SALI-PERŞEMBE 17:30-20:40 200
KUMLUCA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6259 ELDE SUZENİ 18.02.2021 21.05.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 200
KUMLUCA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6260 ELDE TÜRK İŞLEMELERİ 1.06.2021 1.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 360
KUMLUCA KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6198 KADIN ÜST GİYSİLERİ DİKİMİ (PANTOLON - JEAN PANTOLON) 18.02.2021 11.06.2021 PERŞEMBE - CUMA 09:00-16:10 248
KUMLUCA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6199 MAKİNEDE BEYAZ İŞ 18.02.2021 11.06.2021 PERŞEMBE - CUMA 09:00-16:10 248
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6269 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 17.02.2021 14.04.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 200
ALANYA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6242 RUSÇA A1 SEVİYESİ 17.02.2021 6.05.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 17:30--20:40 136
ALANYA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6246 TÜRK İŞARET DİLİ (TİD) 23.02.2021 3.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 120
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6247 FİLOGRAFİ TEKNİĞİ 1.03.2021 19.04.2021 PAZARTESİ-SALI 09:00-16:10 120
ALANYA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6283 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 15.02.2021 25.05.2021 PAZARTESİ-SALI 09:00-12:10 120
ALANYA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6284 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 15.02.2021 25.05.2021 PAZARTESİ-SALI 13:00-16:10 120
ALANYA KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 6248 GENEL MUHASEBE 15.02.2021 8.06.2021 PAZARTESİ-SALI-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 252
ALANYA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6249 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 25.02.2021 6.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13:00-16:10 163
ALANYA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6261 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 1.03.2021 10.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 17:30-20:10 163
KUMLUCA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6285 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 22.02.2021 19.04.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 17:00-20:10 163
KUMLUCA KURS MERKEZİ AHŞAP TEKNOLOJİSİ 6281 SEDEF KAKMA 11.02.2021 17.06.2021 PERŞEMBE - CUMA 09:00-16:10 272
KEPEZ KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 2314 AŞÇI YARDIMCISI 8.03.2021 17.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00-16:10 450
KEPEZ KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 2315 PİZZA YAPIMI 9.04.2021 2.07.2021 CUMA 09:00-16:10 82
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2317 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 22.03.2021 2.07.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2318 OFİS PROGRAMLARI 9.03.2021 1.06.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-20:00 72
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2321 İNGİLİZCE A1 15.03.2021 23.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-20:00 120
KEPEZ KURS MERKEZİ SAĞLIK 2322 İLK YARDIM 12.03.2021 16.04.2021 CUMA 18:00-20:00 18
KEPEZ KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 2324 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM PROGRAMI ETKİNLİKLER 15.03.2021 31.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:0-16:10 162
KEPEZ KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 2319 MAKYAJ YAPMA TEKNİKLERİ 15.03.2021 16.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 208
KEPEZ KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 2320 EL VE AYAK BAKIMI 16.03.2021 6.07.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 249
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2323 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 16.03.2021 10.06.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 200
KEPEZ KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 2316 STANDART TÜRK KLAVYESİ 5.04.2021 14.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 108
KEPEZ KURS MERKEZİ CAN VE MAL GÜVENLİĞİ 2325 AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ 15.03.2021 24.05.2021 PAZARTESİ 18:00-20:00 32
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2326 DİKSİYON 16.03.2021 15.06.2021 SALI 18:00-20:00 40
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2327 LİDERLİK 17.03.2021 9.06.2021 ÇARŞAMBA 18:00-20:00 32
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2328 ELDE APLİKE YAPIMI 12.03.2021 9.07.2021 CUMA 09:00-16:10 125
VARSAK KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2307 PERSONEL BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ EĞİTİMİ 8.03.2021 26.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 88
VARSAK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2308 KURAN-I KERİM TECVİDLİ OKUMA 9.03.2021 29.04.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 64
VARSAK KURS MERKEZİ GRAFİK VE FOTOĞRAF 2309 FOTOĞRAF ÇEKİMİ 8.03.2021 24.05.2021 PAZATESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 120
VARSAK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2310 ŞİŞ ÖRÜCÜLÜĞÜNDE ÇORAP ÖRME 9.03.2021 3.06.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 100
VARSAK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2311 TÜRK İŞARET DİLİ 8.03.2021 16.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-20:00 120
VARSAK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2312 OFİS PROGRAMLARI 9.03.2021 1.06.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-20:00 72
VARSAK KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 2313 DRAMA 9.03.2021 22.06.2021 SALI-PERŞEMBE 17:00-20:10 120
AKSU KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 5024 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 10.03.2021 21.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
DOKUMA KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2251 İNSAN KAYNAKLARI UYUM ELEMANI 15.03.2021 10.05.2021 PAZARTESİ 09:00-16:10 70
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2210 İŞ VE SOSYAL HAYATTA İLETİŞİM 17.03.2021 16.06.2021 ÇARŞAMBA 13:00-16:10 48
DOKUMA KURS MERKEZİ SAĞLIK 2209 İLK YARDIM 17.03.2021 14.04.2021 ÇARŞAMBA 13:00-16:10 18
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2301 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 8.03.2021 23.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 17:30-20:40 120
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2302 DİKSİYON, SPİKERLİK VE SUNUCULUK 16.03.2021 25.05.2021 SALI-PERŞEMBE 17:30-20:40 80
DOKUMA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2303 PİKE DİKİMİ 16.03.2021 4.05.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 117
DOKUMA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2304 OFİS PROGRAMLARI 15.03.2021 17.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 72
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2305 RUSÇA A1 SEVİYESİ 9.03.2021 1.06.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 17:30-20:40 136
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2306 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 9.03.2021 22.06.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 120
UNCALI KURS MERKEZİ HASTA VE YAŞLI HİZMETLERİ 3065 HASTA VE YAŞLI ÖZ BAKIMINA DESTEK OLACAKLARIN EĞİTİMİ 1.03.2021 21.07.2021 PAZARTESİ-PERŞEMBE 17:30-20:00 160
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3066 BASİT NAKIŞ İĞNE TEKNİKLERİ 3.03.2021 28.05.2021 ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 176
UNCALI KURS MERKEZİ SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİSİ 3067 ÇİNİCİ/TAHRİRCİ 1.03.2021 17.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 247
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3068 JEL MUM YAPIMI 2.03.2021 8.06.2021 SALI 09:00-16:10 120
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3069 MAKROME ÖRGÜ YAPIMI 1.03.2021 18.05.2021 PAZARTESİ-SALI 09:00-16:10 191
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3070 MİYUKİ TAKI YAPIMI 4.03.2021 28.05.2021 PAZARTESİ-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 184
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1260 KLASİK DANSLAR 4.03.2021 4.05.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1261 SALON DANSLARI 4.03.2021 4.05.2021 SALI-PERŞEMBE 17:00-20:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1262 SALON DANSLARI 17.03.2021 24.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1263 KLASİK DANSLAR 31.03.2021 17.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 17:00-20:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1264 KLASİK DANSLAR 10.03.2021 10.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 17:00-20:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1265 SALON DANSLARI 11.03.2021 11.05.2021 SALI-PERŞEMBE 17:00-20:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1266 KLASİK DANSLAR 31.03.2021 7.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1267 SALON DANSLARI 1.04.2021 3.06.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 72
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1239 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 15.03.2021 17.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 72
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1240 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 15.03.2021 25.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 163
ATATÜRK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1241 TAKI YAPIM TEKNİKLERİ 9.03.2021 22.06.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 240
ATATÜRK KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 1242 BİLGİSAYARDA HIZLI KLAVYE KULLANIMI 15.03.2021 17.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 72
ATATÜRK KURS MERKEZİ SAĞLIK 1243 İLK YARDIM 5.03.2021 2.04.2021 CUMA 13:00-16:10 18
ATATÜRK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1244 FİLOGRAFİ TEKNİĞİ 2.03.2021 8.06.2021 SALI 09:00-16:10 120
ATATÜRK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİLRİ 1245 TURİSTLİK VE HEDİYELİK EŞYA YAPIMI 5.03.2021 2.07.2021 CUMA 09:00-16:10 128
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1246 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 23.03.2021 17.08.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 163
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1258 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE A1 SEVİYESİ 9.03.2021 6.07.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 136
ATATÜRK KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 1259 İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 8.03.2021 5.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 17:00-20:10 70
LARA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 1247 PROTEZ TIRNAK 1.03.2021 14.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 80
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1248 LİDERLİK EĞİTİMİ 5.03.2021 30.04.2021 CUMA 13:00-16:10 32
LARA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1249 TAKI YAPIM TEKNİKLERİ 8.03.2021 28.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 240
LARA KURS MERKEZİ SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİSİ 1250 MANDREL İLE CAM BONCUK YAPIMI 2.03.2021 5.08.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 352
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1251 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 2.03.2021 15.06.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1252 ALMANCA A1 SEVİYESİ 22.03.2021 7.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 120
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1253 ALMANCA A1 SEVİYESİ 22.03.2021 07..06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 120
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1254 TÜRK İŞARET DİLİ 17.03.2021 5.07.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 120
LARA KURS MERKEZİ SAĞLIK 1255 İLK YADIM 18.03.2021 1.04.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 18
LARA KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 1256 BİLGİSAYARDA HIZLI KLAVYE KULLANIMI 29.03.2021 2.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 72
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1257 BİREYSEL GELİŞİM VE KÜLTÜREL FARKINDALIK EĞİTİMİ 8.03.2021 27.04.2021 PAZARTESİ-SALI 13:00-16:10 64
LARA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 1268 PROTEZ TIRNAK 2.03.2021 6.05.2021 SALI-PERŞEMBE 17:00-20:10 80
LARA KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 1269 ÇOCUKLA İLETİŞİM 2.03.2021 29.06.2021 SALI 09:00-16:10 72
ELMALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6287 KURAN-I KERİM (ELİF BA) OKUMA 1.03.2021 30.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 16:00-19:00 64
ELMALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6288 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 1.03.2021 6.05.2021 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 17:00-20:10 120
ELMALI KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6289 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 1.03.2021 21.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 17:00-20:10 180
ELMALI KURS MERKEZİ PAZARLAMA VE PERAKENDE 6290 EMLAK DANIŞMANLIĞI 2.03.2021 21.04.2021 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 17:00-20:10 120
KALKAN KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6291 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 25.02.2021 20.05.2021 SALI-PERŞEMBE 17:00-21:00 120
FİNİKE KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6292 KADIN BLUZ DİKİMİ 21.02.2021 15.04.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 11:00-16:10 223
MANAVGAT KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6293 DİKSİYON, SPİKERLİK VE SUNUCULUK 1.03.2021 14.04.2021 Pazartesi-Çarşamba-Cuma 17:00-20:10 80
MANAVGAT KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6294 ETKİLİ VE HIZLI OKUMA 2.03.2021 25.03.2021 Salı-Perşembe 17:00-20:10 32
MANAVGAT KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6295 RUSÇA A1 SEVİYESİ 1.03.2021 26.05.2021 Pazartesi-Çarşamba-Cuma 17:00-20:10 136
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 4039 KURAN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA 23.03.2021 16.04.2021 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 64
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 4040 JEL MUM YAPIMI 22.03.2021 1.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 120
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 4041 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 25.03.2021 25.06.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 200
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ SAĞLIK 4042 İLKYARDIM 25.03.2021 22.04.2021 PERŞEMBE 17:00-20:30 18
VARSAK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2329 ALMANCA A1 SEVİYESİ 8.03.2021 24.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 120
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6296 MİSİNALI TAKI YAPIMI 8.03.2021 27.04.2021 PAZARTESİ-SALI (09:00-16:10) 126
KUMLUCA KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 6297 OKUMA YAZMA II. KADEME 8.03.2021 8.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE (09:00-12:10)-(09:00-11:20)-(09:00-11:20) 180
ALANYA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6298 RUSÇA A1 SEVİYESİ 10.03.2021 4.06.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 120
ALANYA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6299 MANİKÜRİST 16.03.2021 16.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 310
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6300 ŞİŞ VE TIĞ ÖRÜCÜLÜĞÜ İLE OYUNCAK BEBEK YAPIMI (AMİGURUMİ) 22.03.2021 2.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00-16:10 320
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6301 YAPMA ÇİÇEK YAPIMI 10.03.2021 10.06.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 288
DOKUMA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2306 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 23.03.2021 25.05.2021 SALI-PERŞEMBE 17:30-20:40 72
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2307 İNGİLİZCE SEVİYE A1 24.03.2021 12.07.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 120