ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATASEM 2020-2021 BİRİNCİ DÖNEM KURS PLANLAMA LİSTESİ


KURS MERKEZİ KURS ALANI KODU KURS ADI BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ GÜNLERİ SAATLERİ KURS SURESİ
AKSEKİ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6000 TURİSTİK VE HEDİYELİK EŞYA YAPIMI 19.10.2020 7.01.2021 PAZARTESİ-SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 128
AKSEKİ KURS MERKEZİ TESİSAT TEKNOLOJİSİ VE İKLİMLENDİRME 6001 KATI YAKITLI KALORİFER ATEŞÇİSİ 24.10.2020 29.11.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 48
AKSEKİ KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6002 BAĞLAMA EĞİTİMİ (BAĞLAMA DÜZENİ) 20.10.2020 17.06.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-22:00 300
AKSEKİ KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6003 YAĞLI BOYA RESİM 21.10.2020 30.06.2021 ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-22:00 300
AKSEKİ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6004 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 4.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-22:00 163
AKSEKİ KURS MERKEZİ ORMANCILIK 6005 AVCI EĞİTİMİ 19.10.2020 23.11.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 32
AKSEKİ KURS MERKEZİ AİLE VE TÜKETİCİ BİLİMLERİ 6006 VERİMLİ DERS ÇALIŞMA YÖNTEMLERİ 20.10.2020 10.11.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-22:00 30
AKSEKİ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6007 GİRİŞİMCİLİK 19.10.2020 23.11.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 32
AKSEKİ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6008 ÖFKE KONTROLÜ(18 YAŞ ÜSTÜ) 20.10.2020 3.11.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 16
AKSEKİ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6175 PROTOKOL KURALLARI 24.10.2020 1.11.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 16
AKSU KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 5000 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
AKSU KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 5001 WEB UYGULAMALARI GELİŞTİRME 20.10.2020 22.04.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 180
AKSU KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 5002 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
AKSU KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 5003 ÖN MUHASEBE 20.10.2020 15.06.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 357
AKSU KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 5004 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 20.10.2020 5.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 80
AKSU KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 5005 YAĞLI BOYA RESİM 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 300
AKSU KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 5006 SU KABAĞI İŞLEMECİLİĞİ 19.10.2020 31.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 240
AKSU KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 5007 RUSÇA A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 160
AKSU KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 5008 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 120
AKSU KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 5009 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 19.10.2020 15.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 136
AKSU KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 5010 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 19.10.2020 8.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 200
AKSU KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 5011 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
AKSU KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 5012 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
AKSU KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 5013 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 19.10.2020 15.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 136
AKSU KURS MERKEZİ SAĞLIK 5014 İLK YARDIM 20.10.2020 5.11.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 18
AKSU KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 5015 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 20.10.2020 18.02.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 180
AKSU KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 5016 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 72
AKSU KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 5017 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 24.10.2020 27.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 80
AKSU KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 5018 BİLGİSAYARDA HIZLI KLÂVYE KULLANIMI 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 72
AKSU KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 5019 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 120
AKSU KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 5020 RUSÇA A1 SEVİYESİ 24.10.2020 21.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 136
AKSU KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 5021 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 24.10.2020 30.05.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 240
AKSU KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 5022 DİKSİYON 24.10.2020 26.12.2020 CUMARTESİ 18:00-21:10 40
AKSU KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 5023 ETKİLİ VE HIZLI OKUMA 24.10.2020 12.12.2020 CUMARTESİ 18:00-21:10 32
ALANYA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6009 MANİKÜRİST 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 310
ALANYA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6010 SAÇA GEÇİCİ VE KALICI ŞEKİL VERME TEKNİKLERİ 22.10.2020 29.04.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 357
ALANYA KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 6011 GENEL MUHASEBE 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 252
ALANYA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6012 CİLT BAKIMI TEKNİKLERİ 21.10.2020 5.03.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 377
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6013 YATAK ODASI TEKSTİLİ HAZIRLAMA 19.10.2020 4.05.2021 PAZARTESİ-SALI 09:00-16:10 398
ALANYA KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6014 KADIN DIŞ GİYSİLERİ DİKİMİ 21.10.2020 28.04.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 532
ALANYA KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6015 HÜSN-İ HAT 21.10.2020 17.02.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 320
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6016 TAKI YAPIMI TEKNİKLERİ 19.10.2020 16.02.2021 PAZARTESİ-SALI 09:00-16:10 240
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6017 ŞİŞ VE TIĞ ÖRÜCÜLÜĞÜ İLE OYUNCAK BEBEK YAPIMI (AMİGURUMİ) 21.10.2020 17.02.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 320
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6018 GELENEKSEL EL NAKIŞLARI 19.10.2020 23.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 361
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6019 DEKORATİF TABLO YAPIMI 19.10.2020 21.12.2020 PAZARTESİ-SALI 09:00-16:10 136
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6020 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 22.10.2020 11.02.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 200
ALANYA KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 6021 OKUL ÖNCESİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 19.10.2020 3.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00-12:10 380
ALANYA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6022 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 16.02.2021 PAZARTESİ-SALI 09:00-12:10 120
ALANYA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6023 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 21.10.2020 17.02.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 160
ALANYA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6024 TEMEL MAKYAJ 19.10.2020 6.04.2021 PAZARTESİ-SALI 13:00-16:10 176
ALANYA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6025 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 23.12.2020 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 163
ALANYA KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 6026 GENEL MUHASEBE 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 252
ALANYA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6027 TÜRK İŞARET DİLİ 19.10.2020 4.01.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 120
ALANYA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6028 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 16.02.2021 PAZARTESİ-SALI 13:00-16:10 120
ALANYA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6029 RUSÇA A1 SEVİYESİ 21.10.2020 20.01.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 136
ALANYA KURS MERKEZİ SAĞLIK 6030 İLK YARDIM 19.10.2020 2.11.2020 PAZARTESİ-SALI 18:00-21:10 18
ALANYA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6170 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 8.01.2021 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 163
ALANYA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6171 TÜRK İŞARET DİLİ 21.10.2020 8.01.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 120
ALANYA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6172 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 21.10.2020 2.04.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 240
ALANYA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6180 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 20.10.2020 24.02.2021 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 18:00-21:10 180
ALANYA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6181 MAKRAME ÖRGÜ YAPMA 19.10.2020 27.04.2021 PAZARTESİ-SALI 13:00-16:10 191
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1161 KLASİK DANSLAR 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1162 SALON DANSLARI 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1163 KLASİK DANSLAR 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1164 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 19.10.2020 10.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1165 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 20.10.2020 11.05.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1166 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 24.10.2020 18.04.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1167 SALON DANSLARI 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1168 KLASİK DANSLAR 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1169 SALON DANSLARI 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1170 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 19.10.2020 10.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1171 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 20.10.2020 11.05.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1172 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 24.10.2020 18.04.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1173 PİYANO EĞİTİMİ 1 19.10.2020 14.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 232
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1174 BAĞLAMA EĞİTİMİ (BAĞLAMA DÜZENİ) 19.10.2020 17.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 300
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1175 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 20.10.2020 22.04.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 180
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1176 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 24.10.2020 3.04.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 180
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1177 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 19.10.2020 21.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 180
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1178 BAĞLAMA EĞİTİMİ (BAĞLAMA DÜZENİ) 20.10.2020 6.05.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 09:00-12:10 300
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1179 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 19.10.2020 21.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 240
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1180 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 20.10.2020 17.06.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 240
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1181 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 24.10.2020 30.05.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 240
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1182 KEMAN EĞİTİMİ (BATI MÜZİĞİ) 19.10.2020 21.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 240
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1183 KEMAN EĞİTİMİ (BATI MÜZİĞİ) 20.10.2020 17.06.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 240
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1184 KEMAN EĞİTİMİ (BATI MÜZİĞİ) 24.10.2020 30.05.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 240
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1185 SALON DANSLARI 19.10.2020 18.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-15:20 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1186 KLASİK DANSLAR 20.10.2020 19.01.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-15:20 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1187 KLASİK DANSLAR 24.10.2020 10.01.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-15:20 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1188 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 19.10.2020 14.07.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-15:20 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1189 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 20.10.2020 13.07.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-15:20 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1190 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 24.10.2020 26.06.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-15:20 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1191 MODERN DANSLAR 19.10.2020 16.07.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-15:20 298
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1192 MODERN DANSLAR 20.10.2020 8.07.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 13:00-15:20 298
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1193 PİYANO EĞİTİMİ 20.10.2020 20.03.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ-PAZAR 13:00-15:20 232
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1194 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 19.10.2020 21.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-15:20 180
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1195 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 20.10.2020 17.06.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-15:20 180
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1196 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 24.10.2020 30.05.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-15:20 180
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1197 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 19.10.2020 31.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-15:20 240
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1198 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 20.10.2020 22.05.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 13:00-15:20 240
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1200 YAN FLÜT (BATI MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 19.10.2020 26.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-15:20 232
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1201 YAN FLÜT (BATI MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 20.10.2020 18.05.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 13:00-15:20 232
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1202 KLARNET EĞİTİMİ 19.10.2020 2.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-15:20 164
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1203 TÜRK HALK MÜZİĞİ EĞİTİMİ SEVİYE-1 20.10.2020 8.06.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 13:00-15:20 252
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1204 SALON DANSLARI 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1205 SALON DANSLARI 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1206 KLASİK DANSLAR 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1207 KLASİK DANSLAR 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 72
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1208 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 19.10.2020 10.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1209 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 20.10.2020 11.05.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1210 KEMENÇE EĞİTİMİ 19.10.2020 22.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 18:00-21:10 300
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1211 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 19.10.2020 21.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 180
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1212 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 20.10.2020 17.06.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 240
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1213 DARBUKA EĞİTİMİ 19.10.2020 10.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 200
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1214 NEY EĞİTİMİ 20.10.2020 9.04.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 256
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1215 SES EĞİTİMİ 19.10.2020 2.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 322
ALTINDAĞ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1216 TÜRK SANAT MÜZİĞİ TEMEL EĞİTİMİ 20.10.2020 19.01.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 96
ALTINOVA KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 2211 BİLGİSAYARDA HIZLI KLÂVYE KULLANIMI 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 72
ALTINOVA KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2212 GENEL MUHASEBE 20.10.2020 29.06.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 252
ALTINOVA KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 2213 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 3.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 381
ALTINOVA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2214 DEKORATİF ÖRTÜ DİKİMİ 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 144
ALTINOVA KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 2215 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 19.10.2020 4.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 80
ALTINOVA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2216 TÜRK İŞARET DİLİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 120
ALTINOVA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2217 DEKORATİF EV AKSESUARLARI HAZIRLAMA 19.10.2020 4.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 226
ALTINOVA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2218 TAŞ BEBEK YAPMA 20.10.2020 22.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 127
ALTINOVA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2219 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
ALTINOVA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2220 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 72
ALTINOVA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2221 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 120
ALTINOVA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2222 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 9.03.2021 SALI-CUMA 13:00-16:10 136
ALTINOVA KURS MERKEZİ SAĞLIK 2223 İLK YARDIM 22.10.2020 3.12.2020 PERŞEMBE 13:00-16:10 18
ALTINOVA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2224 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
ALTINOVA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2225 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 72
ALTINOVA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2226 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
ALTINOVA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2227 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 136
ALTINOVA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2228 ETKİLİ VE HIZLI OKUMA 19.10.2020 23.11.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 32
ALTINOVA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2229 İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI 20.10.2020 10.11.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 24
ALTINOVA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2230 DİKSİYON 23.10.2020 8.01.2021 CUMA 18:00-21:10 40
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1001 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 72
ATATÜRK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1002 İŞ VE İNSAN İLİŞKİLERİ GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 24.10.2020 12.12.2020 CUMARTESİ 18:00-21:10 30
ATATÜRK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1003 KİŞİSEL GELİŞİM 23.10.2020 12.02.2021 CUMA 18:00-21:10 50
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1004 ANİMASYON HAZIRLAMA 20.10.2020 20.04.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 176
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1005 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 72
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1006 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 163
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1007 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 9.02.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 09:00-12:10 163
ATATÜRK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1008 TÜRK İŞARET DİLİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 120
ATATÜRK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1009 KURAN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA 20.10.2020 22.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 64
ATATÜRK KURS MERKEZİ SAĞLIK 1010 İLK YARDIM 23.10.2020 27.11.2020 CUMA 09:00-12:10 18
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1011 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 120
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1012 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 160
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1013 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 120
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1014 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 24.10.2020 21.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 136
ATATÜRK KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 1015 TEZHİP 19.10.2020 7.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 504
ATATÜRK KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 1016 HÜSN-İ HAT 20.10.2020 30.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 320
ATATÜRK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1017 DİKSİYON, SPİKERLİK VE SUNUCULUK 24.10.2020 27.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 80
ATATÜRK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1018 ÇEYİZ ÜRÜNLERİ HAZIRLAMA 19.10.2020 24.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 312
ATATÜRK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1019 MİSİNALI TAKI YAPIMI 20.10.2020 22.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 126
ATATÜRK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1020 ŞİŞ ÖRÜCÜLÜĞÜ 23.10.2020 28.05.2021 CUMA 09:00-16:10 206
ATATÜRK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1021 ŞİŞ VE TIĞ ÖRÜCÜLÜĞÜ İLE OYUNCAK BEBEK YAPIMI (AMİGURUMİ) 24.10.2020 14.03.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 320
ATATÜRK KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 1022 ÇOCUK BAKIM ELEMANI 19.10.2020 30.04.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 936
ATATÜRK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1023 İĞNE OYASI 24.10.2020 28.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 300
ATATÜRK KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 1024 YAĞLI BOYA RESİM 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 300
ATATÜRK KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 1025 SULU BOYA RESİM 20.10.2020 23.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 300
ATATÜRK KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 1026 KADIN ELBİSE DİKİMİ 20.10.2020 7.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 163
ATATÜRK KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 1027 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 3.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 381
ATATÜRK KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 1028 AŞÇI YARDIMCISI 19.10.2020 17.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00-16:10 450
ATATÜRK KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 1029 AŞÇI ÇIRAĞI 23.10.2020 30.04.2021 CUMA 09:00-16:10 178
ATATÜRK KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 1030 YAŞ PASTA YAPIMI 24.10.2020 23.01.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 214
ATATÜRK KURS MERKEZİ GRAFİK VE FOTOĞRAF 1031 VEKTÖREL GRAFİK TASARIMI - İLLUSTRATOR GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 23.10.2020 2.04.2021 CUMA 13:00-16:10 80
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1032 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1033 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 9.02.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 13:00-16:10 163
ATATÜRK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1034 KANAVİÇE 24.10.2020 28.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 143
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1035 ALMANCA A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 160
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1036 ALMANCA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 120
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1037 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 120
ATATÜRK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1038 KURAN-I KERİM TECVİDLİ OKUMA 20.10.2020 22.12.2020 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 64
ATATÜRK KURS MERKEZİ SAĞLIK 1039 İLK YARDIM 23.10.2020 27.11.2020 CUMA 13:00-16:10 18
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1040 RUSÇA A1 SEVİYESİ 24.10.2020 21.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 136
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1041 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1042 SPSS İLE VERİ ANALİZİ GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 20.10.2020 7.01.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 81
ATATÜRK KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 1043 ÖN MUHASEBE 19.10.2020 23.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 357
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1044 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1045 FRANSIZCA A2 SEVİYESİ 20.10.2020 30.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 160
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1046 RUSÇA A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1047 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 136
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1048 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 136
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1049 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A2 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
ATATÜRK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1050 İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI 19.10.2020 9.11.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 24
ATATÜRK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1051 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
ATATÜRK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1053 NEVRESİM TAKIMLARI DİKİMİ 19.10.2020 8.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 123
ATATÜRK KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 1054 PİZZA YAPIMI 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 82
ATATÜRK KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 1055 BUTİK ÇİKOLATA HAZIRLAMA 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
ATATÜRK KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 1056 PİDE YAPIMI 23.10.2020 13.02.2021 CUMA-CUMARTESİ 18:00-21:10 116
ATATÜRK KURS MERKEZİ GRAFİK VE FOTOĞRAF 1156 FOTOĞRAF ÇEKİMİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 120
ATATÜRK KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 1157 BİLGİSAYARDA HIZLI KLÂVYE KULLANIMI 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 72
ATATÜRK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1158 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 1.04.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 163
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1127 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 19.10.2020 15.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 136
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1128 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 120
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1129 ALMANCA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 120
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 1130 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 20.10.2020 5.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 80
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ SAĞLIK 1131 İLK YARDIM 23.10.2020 27.11.2020 CUMA 09:00-12:10 18
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1132 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 31.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 163
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ GRAFİK VE FOTOĞRAF 1133 FOTOĞRAF ÇEKİMİ VE GÖRSEL DÜZENLEME 20.10.2020 22.06.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 243
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1134 RUSÇA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 8.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 136
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 1135 0-72 AY ÇOCUK GELİŞİMİ 20.10.2020 22.04.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 180
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1136 TÜRK İŞARET DİLİ 23.10.2020 19.02.2021 CUMA-CUMARTESİ 09:00-12:10 120
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİSİ 1137 SERAMİK BİÇİMLENDİRME 19.10.2020 10.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 401
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ HUKUK 1138 ADLİ KALEM İŞLERİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 120
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ SAĞLIK 1139 İLK YARDIM 21.10.2020 2.12.2020 ÇARŞAMBA 13:00-16:10 18
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1140 KİŞİSEL GELİŞİM 24.10.2020 5.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 50
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1141 RUSÇA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 15.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 136
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ SAĞLIK 1143 İLK YARDIM 19.10.2020 23.11.2020 PAZARTESİ 13:00-16:10 18
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1144 ANİMASYON HAZIRLAMA 19.10.2020 19.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 176
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1145 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 72
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1146 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 72
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1147 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 19.10.2020 8.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 136
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 1148 0-72 AY ÇOCUK GELİŞİMİ 20.10.2020 22.04.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 180
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1149 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 120
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1150 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A2 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1151 TÜRK İŞARET DİLİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1152 WEB UYGULAMALARI GELİŞTİRME 19.10.2020 24.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 180
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1153 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 1.04.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 163
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1154 DRAMA 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
ÇAYBAŞI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1155 DİKSİYON, SPİKERLİK VE SUNUCULUK 20.10.2020 5.01.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 80
DEMRE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6031 TIĞ ÖRÜCÜLÜĞÜ 19.10.2020 7.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 344
DEMRE KURS MERKEZİ SAĞLIK 6032 İLK YARDIM 19.10.2020 2.11.2020 PAZARTESİ-CUMA 18:00-21:10 18
DEMRE KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6033 TÜRK İŞARET DİLİ 21.10.2020 25.02.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
DEMRE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6035 TAŞ BEBEK YAPMA 20.10.2020 12.01.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 127
DEMRE KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6036 DİKSİYON 19.10.2020 30.11.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 40
DEMRE KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 6037 BİLGİSAYARDA HIZLI KLÂVYE KULLANIMI 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 72
DEMRE KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6038 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 16.02.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 163
DEMRE KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6039 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 19.10.2020 10.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 200
DEMRE KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6040 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 20.10.2020 11.05.2021 SALI-CUMA 18:00-21:10 200
DEMRE KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6041 SALON DANSLARI 22.10.2020 18.03.2021 PERŞEMBE 18:00-21:10 72
DEMRE KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6042 YAĞLI BOYA RESİM 20.10.2020 18.05.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 300
DEMRE KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6200 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 19.10.2020 19.04.2021 PAZARTESİ-SALI 18:00-21:10 180
DEMRE KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6201 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 22.10.2020 29.04.2021 PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 180
DEMRE KURS MERKEZİ KUYUMCULUK TEKNOLOJİSİ 6202 TELKARİCİ 22.10.2020 26.02.2021 PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 120
DEMRE KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6203 KLASİK MASAJ TEKNİKLERİ 19.10.2020 8.04.2021 PAZARTESİ-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 249
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2132 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 120
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2133 ALMANCA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 120
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2134 KPSS YE HAZIRLIK (GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR LİSANS) 19.10.2020 3.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 320
DOKUMA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2135 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 163
DOKUMA KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 2136 STANDART TÜRK KLÂVYESİ 20.10.2020 11.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 108
DOKUMA KURS MERKEZİ HUKUK 2137 ADLİ KALEM İŞLERİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 120
DOKUMA KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 2138 OKUL ÖNCESİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 19.10.2020 19.01.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00-16:10 380
DOKUMA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2139 ÇEYİZ ÜRÜNLERİ HAZIRLAMA 19.10.2020 10.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 312
DOKUMA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2140 YATAK ÖRTÜLERİ DİKİMİ 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 141
DOKUMA KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 2141 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 3.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 381
DOKUMA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2142 BEBEK ODASI HAZIRLAMA 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 265
DOKUMA KURS MERKEZİ SAĞLIK 2143 İLK YARDIM 24.10.2020 7.11.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 18
DOKUMA KURS MERKEZİ SAĞLIK 2144 İLK YARDIM 24.10.2020 7.11.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 18
DOKUMA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2145 ŞİŞ ÖRÜCÜLÜĞÜ 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 206
DOKUMA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2146 DEKORATİF TABLO YAPIMI 20.10.2020 22.12.2020 SALI-CUMA 09:00-16:10 136
DOKUMA KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 2148 YAĞLI BOYA RESİM 19.10.2020 22.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 300
DOKUMA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2149 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 20.10.2020 21.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 200
DOKUMA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2150 İĞNE OYASI 20.10.2020 16.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 300
DOKUMA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2151 ŞİŞ VE TIĞ ÖRÜCÜLÜĞÜ İLE OYUNCAK BEBEK YAPIMI (AMİGURUMİ) 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 320
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2152 HABER SPİKERLİĞİ-SPİKERLİK-SUNUCULUK 19.10.2020 19.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 263
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2153 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 136
DOKUMA KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2154 PERSONEL BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ EĞİTİMİ 19.10.2020 11.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 88
DOKUMA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2155 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 72
DOKUMA KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2156 GENEL MUHASEBE 20.10.2020 8.04.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 252
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2157 TÜRK İŞARET DİLİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 120
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2158 DİKSİYON 19.10.2020 30.11.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 40
DOKUMA KURS MERKEZİ SAĞLIK 2159 İLK YARDIM 19.10.2020 4.11.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 18
DOKUMA KURS MERKEZİ SAĞLIK 2160 İLK YARDIM 20.10.2020 5.11.2020 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 18
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2161 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2162 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2163 FRANSIZCA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2164 ALMANCA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
DOKUMA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2165 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
DOKUMA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2166 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 72
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2167 TÜRK İŞARET DİLİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2168 TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA (HİTABET) GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 20.10.2020 31.12.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 74
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2169 KPSS YE HAZIRLIK (GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR LİSANS) 19.10.2020 3.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 320
DOKUMA KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2196 PERSONEL BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ EĞİTİMİ 24.10.2020 3.01.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 88
DOKUMA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2197 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 72
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2198 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 120
DOKUMA KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 2199 EĞİTİMDE OYUN ETKİNLİKLERİ 24.10.2020 27.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 80
DOKUMA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2201 TAKI YAPIMI TEKNİKLERİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 240
DOKUMA KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 2202 GUAJ BOYA RESİM 24.10.2020 7.03.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 300
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2203 TÜRK İŞARET DİLİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 120
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2204 RUSÇA A1 SEVİYESİ 24.10.2020 21.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 136
DOKUMA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2205 İLERİ EXCEL GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 24.10.2020 6.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 56
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2206 KİŞİSEL GELİŞİM 24.10.2020 5.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 50
DOKUMA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2207 DİKSİYON 24.10.2020 22.11.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 40
DOKUMA KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 2209 37-72 AY (3-6 YAŞ) OYUN ODASI 19.10.2020 31.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 400
DOKUMA KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 2210 37-72 AY (3-6 YAŞ) OYUN ODASI 19.10.2020 31.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 400
DOKUMA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2231 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 120
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 4000 KURAN-I KERİM TECVİDLİ OKUMA 19.10.2020 15.12.2020 PAZARTESİ-SALI 09:00-12:10 64
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 4001 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 19.10.2020 3.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 200
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 4002 TEL VE ÇİVİ İLE TAKI YAPIMI 22.10.2020 26.02.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 120
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 4003 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 1.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 381
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 4004 YATAK ÖRTÜLERİ DİKİMİ 22.10.2020 19.03.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 141
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ TARIM TEKNOLOJİLERİ 4005 SEBZE FİDESİ ÜRETİMİ 19.10.2020 23.12.2020 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 104
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ BAHÇECİLİK 4006 TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ 22.10.2020 31.12.2020 PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 72
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ TARIM TEKNOLOJİLERİ 4007 SÜS BİTKİLERİ FİDESİ YETİŞTİRİCİLİĞİ 19.10.2020 20.04.2021 PAZARTESİ-SALI 13:00-16:10 184
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 4008 DEKORATİF EV AKSESUARLARI HAZIRLAMA 19.10.2020 24.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 226
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 4009 TEL VE ÇİVİ İLE TAKI YAPIMI 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 120
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 4010 KLASİK DANSLAR 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 72
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 4011 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 4012 BİLGİSAYARDA HIZLI KLÂVYE KULLANIMI 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 72
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 4013 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ ULAŞTIRMA HİZMETLERİ 4014 OKUL TAŞITLARI REHBER PERSONEL EĞİTİMİ 20.10.2020 24.11.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 30
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 4015 GENEL MUHASEBE 19.10.2020 7.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 252
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ 4016 HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON 20.10.2020 13.03.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 220
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 4017 HABER SPİKERLİĞİ-SPİKERLİK-SUNUCULUK 19.10.2020 19.04.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 263
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 4019 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 20.10.2020 2.03.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 200
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 4020 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 4021 BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA TEKNİKLERİ 20.10.2020 18.02.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 180
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 4022 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 19.10.2020 24.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 180
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 4023 KURAN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA 24.10.2020 13.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 64
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 4024 TURİSTİK VE HEDİYELİK EŞYA YAPIMI 24.10.2020 13.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 128
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 4025 YAĞLI BOYA RESİM 19.10.2020 10.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 300
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ HUKUK 4026 ADLİ KALEM İŞLERİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 120
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 4027 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 72
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 4028 TÜRK İŞARET DİLİ 23.10.2020 19.02.2021 CUMA-CUMARTESİ 18:00-21:10 120
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 4029 RUSÇA A1 SEVİYESİ 23.10.2020 5.03.2021 CUMA-CUMARTESİ 18:00-21:10 136
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ TARIM TEKNOLOJİLERİ 4030 BİTKİ ZARARLILARI İLE MÜCADELE 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 72
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 4031 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 120
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 4032 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 24.10.2020 27.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 80
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ SAĞLIK 4033 İLK YARDIM 22.10.2020 3.12.2020 PERŞEMBE 18:00-21:10 18
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 4034 TÜRK HALK MÜZİĞİ GARİP AYAĞI VE REPERTUVAR EĞİTİMİ 19.10.2020 9.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 256
DÖŞEMEALTI KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 4035 37-72 AY (3-6 YAŞ) OYUN ODASI 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 400
ELMALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6043 ZİKZAK MAKİNE NAKIŞLARI 19.10.2020 9.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 333
ELMALI KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6044 YAĞLI BOYA RESİM 21.10.2020 26.05.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 300
ELMALI KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 6046 37-72 AY (3-6 YAŞ) OYUN ODASI 19.10.2020 31.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 400
ELMALI KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6047 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 20.10.2020 31.03.2021 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 18:00-21:10 240
ELMALI KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 6048 STANDART TÜRK KLÂVYESİ 22.10.2020 18.02.2021 PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 108
ELMALI KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6049 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 20.10.2020 24.02.2021 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 18:00-21:10 180
ELMALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6050 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 6.01.2021 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
ELMALI KURS MERKEZİ SAĞLIK 6051 İLK YARDIM 23.10.2020 27.11.2020 CUMA 18:00-21:10 18
ELMALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6052 DİKSİYON 19.10.2020 27.11.2020 PAZARTESİ-CUMA 18:00-21:10 40
ELMALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6053 TÜRK İŞARET DİLİ 20.10.2020 6.01.2021 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
ELMALI KURS MERKEZİ PAZARLAMA VE PERAKENDE 6054 EMLAK DANIŞMANLIĞI 20.10.2020 18.12.2020 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 120
ELMALI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6056 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 10.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 163
ELMALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6228 MAKİNE NAKIŞLARI 19.10.2020 6.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 481
ELMALI KÜLTÜR MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6045 MAKİNE NAKIŞLARI 19.10.2020 6.05.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 481
ELMALI KÜLTÜR MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6227 ZİKZAK MAKİNE NAKIŞLARI 19.10.2020 9.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 333
ELMALI KÜLTÜR MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 6235 37-72 AY 3-6 YAŞ OYUN ODASI 19.10.2020 31.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 400
FİNİKE KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6057 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 1.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 381
FİNİKE KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6058 YAĞLI BOYA RESİM 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 300
FİNİKE KURS MERKEZİ AHŞAP TEKNOLOJİSİ 6059 AHŞAP HEDİYELİK EŞYA YAPIMI 19.10.2020 9.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 512
FİNİKE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6060 AHŞAP YAKMA TEKNİĞİ (PYROGRAVURE) 20.10.2020 16.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 218
FİNİKE KURS MERKEZİ AHŞAP TEKNOLOJİSİ 6061 AHŞAP BOYAMA VE VERNİKLEME ELEMANI 19.10.2020 29.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 480
FİNİKE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6062 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 22.10.2020 11.02.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 200
FİNİKE KURS MERKEZİ SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİSİ 6063 ALÇI ŞEKİLLENDİRME VE DÖKÜM 19.10.2020 8.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 393
FİNİKE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6064 ŞİŞ VE TIĞ ÖRÜCÜLÜĞÜ İLE OYUNCAK BEBEK YAPIMI (AMİGURUMİ) 21.10.2020 17.02.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 320
FİNİKE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6065 DAVUL DERİSİNDEN AKSESUAR YAPMA 19.10.2020 13.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 257
FİNİKE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6066 KÖSELE ÇANTA YAPMA 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 139
FİNİKE KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6067 SAÇ RENKLENDİRME 19.10.2020 23.12.2020 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 327
FİNİKE KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6068 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
FİNİKE KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6069 KADIN ELBİSE DİKİMİ 21.10.2020 18.02.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 163
FİNİKE KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6070 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 18:00-21:10 163
FİNİKE KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6071 DOLGU OYUNCAK-BEBEK YAPIMI 19.10.2020 4.01.2021 PAZARTESİ-SALI 18:00-21:10 81
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6145 ALMANCA A1 SEVİYESİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 120
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6146 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 1.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 381
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6147 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 19.10.2020 2.03.2021 PAZARTESİ-SALI 13:00-16:10 136
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6148 RUSÇA A1 SEVİYESİ 22.10.2020 4.03.2021 PERŞEMBE-CUMARTESİ 13:00-16:10 136
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6149 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 24.10.2020 21.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 136
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 6150 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 22.10.2020 8.01.2021 PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 80
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6151 RUSÇA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 27.02.2021 PAZARTESİ-CUMARTESİ 18:00-21:10 136
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ PAZARLAMA VE PERAKENDE 6152 EMLAK DANIŞMANLIĞI 21.10.2020 26.02.2021 ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 120
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6153 DİKSİYON 19.10.2020 30.11.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 40
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6154 ETKİLİ VE HIZLI OKUMA 20.10.2020 24.11.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 32
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6155 ALMANCA A1 SEVİYESİ 23.10.2020 19.02.2021 CUMA-PAZAR 18:00-21:10 120
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6156 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 10.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 163
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6157 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 21.10.2020 26.02.2021 ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 120
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6158 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 19.10.2020 21.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 180
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ SAĞLIK 6159 İLK YARDIM 20.10.2020 5.11.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 18
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6178 DRAMA 22.10.2020 24.06.2021 PERŞEMBE 18:00-21:10 120
GAZİPAŞA KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6179 YAĞLI BOYA RESİM 19.10.2020 17.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 300
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 6160 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 19.10.2020 9.12.2020 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 80
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6161 KURAN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA 22.10.2020 24.12.2020 PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 64
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ SAĞLIK 6162 İLK YARDIM 24.10.2020 7.11.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 18
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ 6163 ARICILIK 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 72
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6164 KADIN ELBİSE DİKİMİ 19.10.2020 10.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 163
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ HASTA VE YAŞLI HİZMETLERİ 6165 HASTA VE YAŞLI ÖZ BAKIMINA DESTEK OLACAKLARIN EĞİTİMİ 19.10.2020 10.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 163
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6166 TEMEL MAKYAJ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 176
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6167 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 1.04.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 163
GÜNDOĞMUŞ KURS MERKEZİ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ 6168 SÜRÜ YÖNETİMİ ELEMANI 21.10.2020 12.02.2021 ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 104
İBRADI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6072 DEKORATİF MİNDER DİKİMİ 19.10.2020 23.03.2021 PAZARTESİ-SALI 09:00-12:10 160
İBRADI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6073 TIĞ ÖRÜCÜLÜĞÜ 19.10.2020 8.04.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13:00-16:10 344
İBRADI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6074 DEKORATİF EV AKSESUARLARI HAZIRLAMA 21.10.2020 26.03.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 226
İBRADI KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 6075 PASTACI ÇIRAĞI 21.10.2020 3.03.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 13:00-16:10 124
İBRADI KURS MERKEZİ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ 6076 SÜRÜ YÖNETİMİ ELEMANI 19.10.2020 19.01.2021 PAZARTESİ-SALI 18:00-21:10 104
İBRADI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6077 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 21.10.2020 25.02.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
İBRADI KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6078 SAÇ SAKAL KESİMİ 19.10.2020 22.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 372
İBRADI KURS MERKEZİ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ 6079 ARICILIK 21.10.2020 31.12.2020 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 18:00-21:10 72
İBRADI KURS MERKEZİ SAĞLIK 6176 İLK YARDIM 24.10.2020 7.11.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 18
İBRADI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6177 İŞ VE SOSYAL HAYATTA İLETİŞİM 24.10.2020 29.11.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 48
KALKAN KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6080 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 20.10.2020 22.04.2021 SALI-PERŞEMBE 17:30-20:40 180
KALKAN KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6081 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 31.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 17:30-20:40 163
KALKAN KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6082 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
KALKAN KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6083 DİKSİYON 20.10.2020 1.12.2020 SALI-PERŞEMBE 17:30-20:40 40
KALKAN KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6084 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 19.10.2020 10.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 200
KALKAN KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6085 YAĞLI BOYA RESİM 19.10.2020 17.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 17:30-20:40 300
KALKAN KURS MERKEZİ SAĞLIK 6204 İLK YARDIM 23.10.2020 6.11.2020 CUMA-CUMARTESİ 13:00-16:10 18
KALKAN KURS MERKEZİ GRAFİK VE FOTOĞRAF 6205 FOTOĞRAF ÇEKİMİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 120
KALKAN KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6206 MAKİNEDE DANTEL SARMA VE PİKO YAPMA 19.10.2020 23.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 10:00-13:40 184
KEMER KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6086 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 19.10.2020 15.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 136
KEMER KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6087 ALMANCA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 120
KEMER KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6088 İĞNE OYASI 19.10.2020 20.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 300
KEMER KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6089 ŞİŞ ÖRÜCÜLÜĞÜ 20.10.2020 9.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 206
KEMER KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6090 YAĞLI BOYA RESİM 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 300
KEMER KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6091 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 3.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 381
KEMER KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6092 DEKORATİF EV AKSESUARLARI HAZIRLAMA 20.10.2020 18.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 226
KEMER KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 6093 SAÇ BAKIMI VE YAPIMI 19.10.2020 17.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 717
KEMER KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6094 TÜRK İŞARET DİLİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 120
KEMER KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6095 RUSÇA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 15.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 136
KEMER KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6096 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 20.10.2020 25.03.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 13:00-16:10 240
KEMER KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 6097 0-72 AY ÇOCUK GELİŞİMİ 19.10.2020 24.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 180
KEMER KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 6098 TEMEL SEKRETERLİK HİZMETLERİ 20.10.2020 5.06.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 344
KEMER KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6099 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
KEMER KURS MERKEZİ SAĞLIK 6229 İLK YARDIM 24.10.2020 21.11.2020 CUMARTESİ 18:00-21:10 18
KEMER KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6230 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 20.10.2020 18.02.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 180
KEMER KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6232 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 120
KEMER KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6233 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A2 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 160
KEMER KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6234 ALMANCA A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 160
KEPEZ KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 2000 0-72 AY ÇOCUK GELİŞİMİ 19.10.2020 13.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 180
KEPEZ KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 2001 0-72 AY ÇOCUK GELİŞİMİ 24.10.2020 9.01.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 180
KEPEZ KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 2002 37-72 AY ÇOCUKLARI İÇİN DRAMATİK ETKİNLİKLER 23.10.2020 25.12.2020 CUMA 09:00-16:10 72
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2003 ALMANCA A1 SEVİYESİ 23.10.2020 19.02.2021 CUMA-CUMARTESİ 18:00-21:10 120
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2004 ALMANCA A1 SEVİYESİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 120
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2005 ARAPÇA A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2006 ARAPÇA A1 SEVİYESİ 24.10.2020 21.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 136
KEPEZ KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 2007 AŞÇI ÇIRAĞI 19.10.2020 13.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 178
KEPEZ KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 2008 AŞÇI ÇIRAĞI 20.10.2020 14.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 178
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2010 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 163
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2011 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2012 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2013 BİLGİSAYARDA DOKÜMAN HAZIRLAMA 24.10.2020 26.12.2020 CUMARTESİ 09:00-12:10 40
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2014 BİLGİSAYARDA DOKÜMAN HAZIRLAMA 24.10.2020 26.12.2020 CUMARTESİ 13:00-16:10 40
KEPEZ KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 2015 CİLT BAKIMI TEKNİKLERİ 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00-16:10-09:00-14:30 377
KEPEZ KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 2016 DANIŞMA GÖREVLİSİ 20.10.2020 14.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 177
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2017 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 25.10.2020 18.04.2021 PAZAR 09:00-16:10 200
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2018 ÇEYİZ ÜRÜNLERİ HAZIRLAMA 19.10.2020 24.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 312
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2019 BASİT NAKIŞ İĞNE TEKNİKLERİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 176
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2020 DİKSİYON 23.10.2020 8.01.2021 CUMA 13:00-16:10 40
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2021 DİKSİYON 24.10.2020 26.12.2020 CUMARTESİ 18:00-21:10 40
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2022 DOLGU OYUNCAK-BEBEK YAPIMI 23.10.2020 15.01.2021 CUMA 09:00-16:10 81
KEPEZ KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 2023 DRAMA 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2025 FİLOGRAFİ TEKNİĞİ 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ 09:00-16:10 120
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2026 GELENEKSEL TÜRK MUTFAĞI 19.10.2020 17.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 168
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2027 GELENEKSEL EL NAKIŞLARI 20.10.2020 27.04.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 361
KEPEZ KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 2028 GİYİM ÜRETİMİNDE TEMEL İŞLEMLER 20.10.2020 9.03.2021 SALI 09:00-16:10 140
KEPEZ KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 2029 GİYİM ÜRETİMİNDE TEMEL İŞLEMLER 22.10.2020 18.03.2021 PERŞEMBE 09:00-16:10 140
KEPEZ KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 2030 GİYİM ÜRETİMİNDE TEMEL İŞLEMLER 24.10.2020 27.02.2021 CUMARTESİ 09:00-16:10 140
KEPEZ KURS MERKEZİ HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ 2031 HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON 24.10.2020 24.01.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 220
KEPEZ KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 2032 HAZIR GİYİM MAKİNELERİNDE GELİŞTİRME VE UYUM KURSU 25.10.2020 27.12.2020 PAZAR 09:00-16:10 80
KEPEZ KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 2033 BİLGİSAYARDA HIZLI KLÂVYE KULLANIMI 22.10.2020 18.03.2021 PERŞEMBE 09:00-12:10 72
KEPEZ KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 2034 BİLGİSAYARDA HIZLI KLÂVYE KULLANIMI 22.10.2020 18.03.2021 PERŞEMBE 13:00-16:10 72
KEPEZ KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2035 İNSAN KAYNAKLARI UYUM EĞİTİMİ 24.10.2020 27.02.2021 CUMARTESİ 13:00-16:10 70
KEPEZ KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2036 İNSAN KAYNAKLARI UYUM EĞİTİMİ 22.10.2020 18.03.2021 PERŞEMBE 13:00-16:10 70
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2037 İLERİ EXCEL GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 25.10.2020 24.01.2021 PAZAR 09:00-12:10 56
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2038 İLERİ EXCEL GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 25.10.2020 24.01.2021 PAZAR 13:00-16:10 56
KEPEZ KURS MERKEZİ SAĞLIK 2039 İLK YARDIM 23.10.2020 27.11.2020 CUMA 18:00-21:10 18
KEPEZ KURS MERKEZİ SAĞLIK 2040 İLK YARDIM 24.10.2020 21.11.2020 CUMARTESİ 18:00-21:10 18
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2041 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 120
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2042 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2043 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2044 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 120
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2045 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 20.10.2020 12.02.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 160
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2046 İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI 25.10.2020 29.11.2020 PAZAR 13:00-16:10 24
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2047 İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI 23.10.2020 4.12.2020 CUMA 18:00-21:10 24
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2048 İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI 24.10.2020 28.11.2020 CUMARTESİ 18:00-21:10 24
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2049 KAĞIT RÖLYEF YAPIMI 20.10.2020 26.02.2021 SALI-CUMA 09:00-16:10 245
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2051 KURAN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA 20.10.2020 23.02.2021 SALI 13:00-16:10 64
KEPEZ KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 2052 MAKYAJ YAPMA TEKNİKLERİ 19.10.2020 9.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 208
KEPEZ KURS MERKEZİ SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİSİ 2053 MOZAİK 24.10.2020 20.02.2021 CUMARTESİ 09:00-16:10 132
KEPEZ KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2054 RESMİ İŞLEMLERDE TİCARİ BELGELERİN DÜZENLENMESİ GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI 18:00-21:10 64
KEPEZ KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2055 MUHASEBEDE TİCARİ İŞLEMLERİN KAYDI VE DÜZENLENMESİ GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 24.10.2020 13.02.2021 CUMARTESİ 18:00-21:10 64
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2056 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 20.10.2020 9.03.2021 SALI 09:00-12:10 72
KEPEZ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2057 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 20.10.2020 9.03.2021 SALI 13:00-16:10 72
KEPEZ KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 2058 PASTACI ÇIRAĞI 23.10.2020 5.03.2021 CUMA 09:00-16:10 124
KEPEZ KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 2059 PASTACI ÇIRAĞI 20.10.2020 16.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 124
KEPEZ KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 2060 PİZZA YAPIMI 24.10.2020 20.03.2021 CUMARTESİ 18:00-21:10 82
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2061 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 136
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2062 RUSÇA A1 SEVİYESİ 24.10.2020 21.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 136
KEPEZ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2063 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 136
KEPEZ KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 2064 SAÇ BAKIMI VE YAPIMI 19.10.2020 16.06.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 717
KEPEZ KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 2065 TEMEL MAKYAJ 22.10.2020 15.01.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 176
KEPEZ KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 2066 ŞİRKETLER MUHASEBESİ GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 22.10.2020 18.03.2021 PERŞEMBE 18:00-21:10 72
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2067 TAKI YAPIMI TEKNİKLERİ 21.10.2020 26.02.2021 ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 240
KEPEZ KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 2068 TEMEL MAKYAJ 22.10.2020 19.02.2021 PERŞEMBE-CUMA-CUMARTESİ 18:00-21:10 176
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2069 TÜRK İŞARET DİLİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
KEPEZ KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 2071 YAĞLI BOYA RESİM 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00-16:10 300
KEPEZ KURS MERKEZİ YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ 2072 YAŞ PASTA YAPIMI 24.10.2020 23.01.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 214
KEPEZ KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 2073 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 20.10.2020 5.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 80
KEPEZ KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 2074 YÖNETİCİ ASİSTANI 19.10.2020 1.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 371
KEPEZ KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 2075 CİLT BAKIMI TEKNİKLERİ 23.10.2020 21.02.2021 CUMA-CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 377
KEPEZ KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2170 DEKORATİF ÖRTÜ DİKİMİ 20.10.2020 16.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 144
KEPEZ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2171 CENAZE HİZMETLERİ 22.10.2020 24.12.2020 PERŞEMBE 18:00-21:10 32
KEPEZ KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 2172 EL VE AYAK BAKIMI 24.10.2020 14.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-16:10 249
KEPEZ KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 2195 37-72 AY (3-6 YAŞ) OYUN ODASI 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 400
KORKUTELİ KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6100 DİKSİYON 20.10.2020 1.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 40
KORKUTELİ KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6101 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 7.01.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 120
KORKUTELİ KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6102 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 1.03.2021 PAZARTESİ-SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 381
KORKUTELİ KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 6103 ÇOCUK GELİŞİMİ VE BAKIMINDA TEMEL BİLGİLER VE ETKİNLİKLER 19.10.2020 19.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 574
KORKUTELİ KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6104 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 11.02.2021 PAZARTESİ-SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 163
KORKUTELİ KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6231 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 20.10.2020 11.05.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 200
KUMLUCA KURS MERKEZİ KUYUMCULUK TEKNOLOJİSİ 6207 GÜMÜŞ TAKI İŞLEMECİLİĞİ 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 216
KUMLUCA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6208 ŞİŞ VE TIĞ ÖRÜCÜLÜĞÜ İLE OYUNCAK BEBEK YAPIMI (AMİGURUMİ) 22.10.2020 2.04.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 320
KUMLUCA KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6209 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 19.01.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 09:00-16:10 381
KUMLUCA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6210 ÇEYİZ ÜRÜNLERİ HAZIRLAMA 19.10.2020 21.12.2020 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 312
KUMLUCA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6211 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 19.10.2020 1.12.2020 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 200
KUMLUCA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6212 KURAN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA 20.10.2020 25.11.2020 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 64
KUMLUCA KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 6213 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 19.10.2020 11.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 80
KUMLUCA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6214 KURAN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA 20.10.2020 25.11.2020 SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 64
KUMLUCA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6215 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 23.12.2020 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 163
KUMLUCA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6216 DİKSİYON 20.10.2020 1.12.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 40
KUMLUCA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6217 RUSÇA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 8.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 136
KUMLUCA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6218 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
KUMLUCA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6219 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 20.10.2020 22.04.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 180
KUMLUCA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6220 DARBUKA EĞİTİMİ 19.10.2020 10.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 200
KUMLUCA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6221 KEMAN EĞİTİMİ (BATI MÜZİĞİ) 20.10.2020 1.04.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 240
KUMLUCA KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 6222 37-72 AY 3-6 YAŞ OYUN ODASI 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 400
KUMLUCA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6223 KLASİK GİTAR EĞİTİMİ 19.10.2020 31.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 240
KUMLUCA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6224 NEY EĞİTİMİ 19.10.2020 9.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 256
KUMLUCA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6225 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
KUMLUCA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6226 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 23.12.2020 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 13:00-16:10 163
LARA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1057 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 163
LARA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1058 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 1.04.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 163
LARA KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 1059 GENEL MUHASEBE 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 252
LARA KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 1060 OKUL ÖNCESİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 19.10.2020 3.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 380
LARA KURS MERKEZİ SAĞLIK 1061 İLK YARDIM 22.10.2020 3.12.2020 PERŞEMBE 09:00-12:10 18
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1062 DİKSİYON 24.10.2020 26.12.2020 CUMARTESİ 09:00-12:10 40
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1063 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 120
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1064 KİŞİSEL GELİŞİM 20.10.2020 10.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 50
LARA KURS MERKEZİ AİLE VE TÜKETİCİ BİLİMLERİ 1065 SAĞLIKLI BESLENME 19.10.2020 26.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 184
LARA KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 1066 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 20.10.2020 5.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 80
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1067 RUSÇA A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 160
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1068 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 136
LARA KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 1070 DRAMA 23.10.2020 19.02.2021 CUMA-CUMARTESİ 09:00-12:10 120
LARA KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 1071 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 3.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 381
LARA KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 1072 KADIN ÜST GİYSİLERİ DİKİMİ (DRAPAJ TEKNİĞİYLE ETEK-BLUZ-ELBİSE) 20.10.2020 2.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 253
LARA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1073 FİRKETE OYASI 23.10.2020 19.03.2021 CUMA 09:00-16:10 144
LARA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 1074 CİLT BAKIMI HİZMETLERİ 19.10.2020 16.06.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 469
LARA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 1075 TEMEL MAKYAJ 20.10.2020 12.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 176
LARA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 1076 EL VE AYAK BAKIMI 23.10.2020 26.02.2021 CUMA-CUMARTESİ 09:00-16:10 249
LARA KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 1077 SANATSAL MOZAİK 19.10.2020 10.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 275
LARA KURS MERKEZİ HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ 1078 HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON 20.10.2020 19.03.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 220
LARA KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 1079 YAĞLI BOYA RESİM 19.10.2020 8.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 300
LARA KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 1080 SULU BOYA RESİM 20.10.2020 23.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 300
LARA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1081 DEKORATİF EV AKSESUARLARI HAZIRLAMA 19.10.2020 17.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 226
LARA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1082 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 20.10.2020 21.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 200
LARA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1083 KÖSELE ÇANTA YAPMA 23.10.2020 19.03.2021 CUMA 09:00-16:10 144
LARA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1084 MİSİNALI TAKI YAPIMI 19.10.2020 21.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 126
LARA KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 1085 ŞİŞ ÖRÜCÜLÜĞÜ 20.10.2020 9.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 206
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1086 ETKİLİ VE HIZLI OKUMA 23.10.2020 14.11.2020 CUMA-CUMARTESİ 09:00-12:10 32
LARA KURS MERKEZİ GRAFİK VE FOTOĞRAF 1087 FOTOĞRAF ÇEKİMİ VE GÖRSEL DÜZENLEME 19.10.2020 2.04.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 243
LARA KURS MERKEZİ GRAFİK VE FOTOĞRAF 1088 FOTOĞRAF ÇEKİMİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 120
LARA KURS MERKEZİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 1089 PERSONEL BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ EĞİTİMİ 19.10.2020 11.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 88
LARA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1090 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 1.04.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 163
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1091 KURAN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA 20.10.2020 22.12.2020 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 64
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1092 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 19.10.2020 8.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 136
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1093 KİŞİSEL GELİŞİM 20.10.2020 10.12.2020 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 50
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1094 LİDERLİK EĞİTİMİ 23.10.2020 18.12.2020 CUMA 13:00-16:10 32
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1095 BİREYSEL GELİŞİM VE KÜLTÜREL FARKINDALIK EĞİTİMİ KURS PROGRAMI 24.10.2020 13.02.2021 CUMARTESİ 13:00-16:10 64
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1097 ALMANCA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 120
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1098 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 136
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1099 TÜRK İŞARET DİLİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 120
LARA KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 1103 DANIŞMA GÖREVLİSİ 20.10.2020 22.04.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 177
LARA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1104 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 72
LARA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1105 ANİMASYON HAZIRLAMA (PHOTOSHOP) 20.10.2020 20.04.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 176
LARA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1106 TEMEL ROBOTİK KODLAMA 23.10.2020 4.12.2020 CUMA-CUMARTESİ 18:00-21:10 46
LARA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1107 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
LARA KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 1108 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 9.02.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 163
LARA KURS MERKEZİ HUKUK 1109 ADLİ KALEM İŞLERİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
LARA KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 1110 İŞ VE SOSYAL HAYATTA İLETİŞİM 20.10.2020 8.12.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 48
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1111 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1112 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1113 FRANSIZCA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1114 ALMANCA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 2.01.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 120
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1115 ALMANCA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 120
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1116 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 136
LARA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 1120 PROTEZ TIRNAK 19.10.2020 11.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 80
LARA KURS MERKEZİ GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ 1121 FÖN ÇEKİMİ 20.10.2020 23.03.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 234
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1122 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A2 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
LARA KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 1123 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 136
MANAVGAT KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 6182 OKUL ÖNCESİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 19.10.2020 24.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-12:10 382
MANAVGAT KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 6105 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 19.10.2020 11.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 80
MANAVGAT KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6106 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 136
MANAVGAT KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6107 NEVRESİM TAKIMLARI DİKİMİ 19.10.2020 8.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 123
MANAVGAT KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6108 PİKE DİKİMİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 117
MANAVGAT KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6109 TURİSTİK VE HEDİYELİK EŞYA YAPIMI 19.10.2020 11.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 128
MANAVGAT KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6110 KUMAŞ BOYAMA 20.10.2020 30.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 160
MANAVGAT KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6111 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 163
MANAVGAT KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6112 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 72
MANAVGAT KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 6113 0-72 AY ÇOCUK GELİŞİMİ 19.10.2020 24.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 180
MANAVGAT KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 6114 EĞİTİMDE OYUN ETKİNLİKLERİ 20.10.2020 5.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 80
MANAVGAT KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6115 ALMANCA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 120
MANAVGAT KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6116 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 120
MANAVGAT KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6117 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 12.01.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 13:00-16:10 136
MANAVGAT KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6118 NEVRESİM TAKIMLARI DİKİMİ 19.10.2020 8.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 123
MANAVGAT KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6119 PİKE DİKİMİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 117
MANAVGAT KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6120 EL YAPIMI SABUN ÜRETİMİ 19.10.2020 31.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 320
MANAVGAT KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 6121 EBRU 20.10.2020 23.03.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 152
MANAVGAT KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6122 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
MANAVGAT KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6123 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 72
MANAVGAT KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 6124 0-72 AY ÇOCUK GELİŞİMİ 19.10.2020 24.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 180
MANAVGAT KURS MERKEZİ SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİSİ 6125 TAHRİRCİ-ÇİNİCİ 20.10.2020 24.06.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 247
MANAVGAT KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6126 ALMANCA A1 SEVİYESİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 120
MANAVGAT KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6127 DİKSİYON, SPİKERLİK VE SUNUCULUK 20.10.2020 5.01.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 80
MANAVGAT KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6128 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 120
MANAVGAT KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6129 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 12.01.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 136
MANAVGAT KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6130 DÜZ DİKİŞ MAKİNECİ 19.10.2020 9.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 336
MANAVGAT KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 6131 RESİM SANAT EĞİTİMİ 19.10.2020 19.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 368
MANAVGAT KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6132 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
MANAVGAT KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6133 İLERİ EXCEL GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 20.10.2020 15.12.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 56
MANAVGAT KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6134 TÜRK İŞARET DİLİ 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 120
MANAVGAT KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6135 SOSYAL HAYATTA İLETİŞİM 20.10.2020 24.11.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 32
SERİK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6136 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 163
SERİK KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 6137 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 1.03.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 381
SERİK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6138 ALMANCA A2 SEVİYESİ 20.10.2020 30.03.2021 SALI-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 160
SERİK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6139 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 22.10.2020 26.02.2021 PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 120
SERİK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6140 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 20.10.2020 30.03.2021 SALI-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 160
SERİK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6141 TÜRK İŞARET DİLİ 22.10.2020 26.02.2021 PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 120
SERİK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 6142 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
SERİK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 6143 DİKSİYON 19.10.2020 24.11.2020 PAZARTESİ-SALI 18:00-21:10 40
SERİK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 6144 RUSÇA A1 SEVİYESİ 21.10.2020 20.01.2021 ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 136
SERİK KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 6174 TÜRK HALK OYUNLARI ANTALYA YÖRESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-22:00 200
UNCALI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 3000 GRAFİK VE ANİMASYON TABANLI WEB SAYFASI HAZIRLAMA 19.10.2020 5.05.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-12:10 288
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3001 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 120
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3002 ARAPÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 136
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3003 LİDERLİK EĞİTİMİ 24.10.2020 12.12.2020 CUMARTESİ 09:00-12:10 32
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3004 TÜRK İŞARET DİLİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 120
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3005 ALMANCA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 120
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3006 KURAN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA 23.10.2020 18.12.2020 CUMA-CUMARTESİ 09:00-12:10 64
UNCALI KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 3007 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 19.10.2020 4.01.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 80
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3008 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 20.10.2020 6.02.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 09:00-12:10 160
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3009 KIRKYAMA 19.10.2020 24.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 307
UNCALI KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 3010 KADIN ÜST GİYSİLERİ DİKİMİ (DRAPAJ TEKNİĞİYLE ETEK-BLUZ-ELBİSE) 20.10.2020 2.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 253
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3011 DEKORATİF ÖRTÜ DİKİMİ 23.10.2020 19.03.2021 CUMA 09:00-16:10 144
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3012 MİSİNALI TAKI YAPIMI 19.10.2020 21.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 126
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3013 DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME 20.10.2020 21.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 200
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3014 MİS SABUN ÜRETİMİ 19.10.2020 1.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 128
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3015 TURİSTİK VE HEDİYELİK EŞYA YAPIMI 20.10.2020 2.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 128
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3016 FİLOGRAFİ TEKNİĞİ 23.10.2020 26.02.2021 CUMA 09:00-16:10 120
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3017 DEKORATİF EV AKSESUARLARI HAZIRLAMA 19.10.2020 17.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 226
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3018 TEL KIRMA YAPIMI 20.10.2020 9.03.2021 SALI 09:00-16:10 143
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3019 ŞİŞ ÖRÜCÜLÜĞÜ 22.10.2020 12.02.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 206
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3020 İŞ VE İNSAN İLİŞKİLERİ GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 24.10.2020 12.12.2020 CUMARTESİ 09:00-12:10 30
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3021 EBRU 19.10.2020 15.03.2021 PAZARTESİ 09:00-16:10 152
UNCALI KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 3022 SANATSAL MOZAİK 20.10.2020 10.03.2021 SALI-ÇARŞAMBA 09:00-16:10 275
UNCALI KURS MERKEZİ SANAT VE TASARIM 3023 YAĞLI BOYA RESİM 22.10.2020 26.03.2021 PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 300
UNCALI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 3024 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
UNCALI KURS MERKEZİ GRAFİK VE FOTOĞRAF 3025 FOTOĞRAF ÇEKİMİ VE GÖRSEL DÜZENLEME 20.10.2020 22.06.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 243
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3026 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A2 19.10.2020 29.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00-16:10 160
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3027 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 136
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3028 DİKSİYON 23.10.2020 8.01.2021 CUMA 13:00-16:10 40
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3029 KİŞİSEL GELİŞİM 20.10.2020 10.12.2020 SALI-PERŞEMBE 13:00-16:10 50
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3030 İŞ HAYATINDA İLETİŞİM 24.10.2020 28.11.2020 CUMARTESİ 18:00-21:10 24
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3031 ALMANCA A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 160
UNCALI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 3032 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 72
UNCALI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 3033 İLERİ EXCEL GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 20.10.2020 15.12.2020 SALI-PERŞEMBE 09:00-12:10 56
UNCALI KURS MERKEZİ SAĞLIK 3034 İLK YARDIM 19.10.2020 4.11.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 18
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3035 ETKİLİ VE HIZLI OKUMA 22.10.2020 26.11.2020 PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 32
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3036 RUSÇA A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3037 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 136
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3038 İNGİLİZCE A2 SEVİYESİ 19.10.2020 12.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 160
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3039 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 20.10.2020 23.02.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 120
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3042 KİŞİSEL GELİŞİM 19.10.2020 9.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 50
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3043 TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA (HİTABET) GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 20.10.2020 31.12.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 74
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3044 TÜRK İŞARET DİLİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
UNCALI KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 3045 DİKSİYON, SPİKERLİK VE SUNUCULUK 20.10.2020 5.01.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 80
UNCALI KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 3046 DRAMA 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
UNCALI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 3047 WEB UYGULAMALARI GELİŞTİRME 24.10.2020 3.04.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 180
UNCALI KURS MERKEZİ SAĞLIK 3048 İLK YARDIM 25.10.2020 22.11.2020 PAZAR 09:00-12:10 18
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3049 PİKE DİKİMİ 24.10.2020 6.02.2021 CUMARTESİ 09:00-16:10 117
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3050 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 24.10.2020 7.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 120
UNCALI KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 3051 YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE SEVİYE A1 24.10.2020 21.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 136
UNCALI KURS MERKEZİ BAHÇECİLİK 3052 TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİ 24.10.2020 20.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 72
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3053 DOLGU OYUNCAK-BEBEK YAPIMI 24.10.2020 2.01.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 81
UNCALI KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 3054 EBRU 24.10.2020 6.03.2021 CUMARTESİ 09:00-16:10 152
UNCALI KURS MERKEZİ SAĞLIK 3055 İLK YARDIM 24.10.2020 21.11.2020 CUMARTESİ 18:00-21:10 18
UNCALI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 3056 BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA TEKNİKLERİ 24.10.2020 14.02.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 128
UNCALI KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 3057 37-72 AY 3-6 YAŞ OYUN ODASI 19.10.2020 6.01.2021 PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 400
UNCALI KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 3058 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 20.10.2020 16.02.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 18:00-21:10 163
VARSAK KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 2087 BİLGİSAYARDA HIZLI KLÂVYE KULLANIMI 19.10.2020 28.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 72
VARSAK KURS MERKEZİ BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK 2088 DANIŞMA GÖREVLİSİ 20.10.2020 14.01.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 177
VARSAK KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 2089 YOĞUNLAŞTIRILMIŞ TEMEL DÜZEY OKUMA YAZMA EĞİTİM PROGRAMI 24.10.2020 27.12.2020 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 80
VARSAK KURS MERKEZİ TARIM TEKNOLOJİLERİ 2090 BAĞ BUDAMA 24.10.2020 17.01.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 104
VARSAK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2091 KURAN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA 19.10.2020 21.12.2020 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00-12:10 64
VARSAK KURS MERKEZİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 2092 OKUL ÖNCESİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ 20.10.2020 4.03.2021 SALI-PERŞEMBE-CUMA 09:00-16:10 380
VARSAK KURS MERKEZİ OKUMA YAZMA 2093 OKUMA YAZMA II. KADEME 24.10.2020 3.04.2021 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 180
VARSAK KURS MERKEZİ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ 2095 KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ (DÜZ DAR ETEK-KADIN PANTOLONU-BLUZ-ELBİSE-FANTEZİ ELBİSE) 19.10.2020 3.03.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-16:10 381
VARSAK KURS MERKEZİ EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ 2096 İĞNE OYASI 20.10.2020 16.03.2021 SALI-PERŞEMBE 09:00-16:10 300
VARSAK KURS MERKEZİ TARIM TEKNOLOJİLERİ 2097 MANTAR YETİŞTİRİCİLİĞİ 24.10.2020 3.01.2021 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-12:10 88
VARSAK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2098 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-16:10 163
VARSAK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2100 CENAZE HİZMETLERİ 24.10.2020 15.11.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 32
VARSAK KURS MERKEZİ SAĞLIK 2101 İLK YARDIM 24.10.2020 7.11.2020 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-16:10 18
VARSAK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2102 BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ (OPERATÖRLÜĞÜ) 19.10.2020 15.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 163
VARSAK KURS MERKEZİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2103 OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 20.10.2020 29.12.2020 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 72
VARSAK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2104 İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ 19.10.2020 22.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00-21:10 120
VARSAK KURS MERKEZİ YABANCI DİLLER 2105 RUSÇA A1 SEVİYESİ 20.10.2020 9.03.2021 SALI-PERŞEMBE 18:00-21:10 136
VARSAK KURS MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM 2106 DİKSİYON 23.10.2020 27.11.2020 CUMA-CUMARTESİ 18:00-21:10 40
VARSAK KURS MERKEZİ MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI 2107 BAĞLAMA (BOZUK DÜZEN) 19.10.2020 24.02.2021 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:10 180
VARSAK KURS MERKEZİ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ 2108 KURBAN KESİM ELEMANI 20.10.2020 24.11.2020 SALI 18:00-21:10 20
VARSAK KURS MERKEZİ TARIM TEKNOLOJİLERİ 2109 BAĞ AŞILAMA 22.10.2020 11.02.2021 PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:00-21:10 112

Öğretmen Girişi




Personel Girişi